HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

BAD İnşaat Mühendislik olarak 17.yılımızda İzmirde 30 adet Konut ve İşyeri kullanımlı Binamızla 600’e yakın Dairenin Onlarca İşyerinin, Bir tanesi Dört Yıldızlı Bir Tanesi Üç Yıldızlı Olan Toplamda 220 Yatak Kapasiteli Karşıyaka’nın 2 adet Şehir Otelinin Yükleniciliğini Yatırımcılığını İşletmeciliğini yapıyoruz.

EK-AL Yapı İnşaat olarak İzmirde 21 yılda 1000 adet Konutun teslimini yapmış hali hazırda 100 Konutuda bu yıl teslim etmek üzere Bölgemizde çalışmalarımız devam ediyor.

Kaliteli ve modern yapılar inşaa etme misyonuyla kurulan EK-AL İnşaat , 2010 yılından beri bu misyona uygun olarak projeler geliştirmeye devam etmektedir. Ek-Al inşaat günümüzde, lüks konut ve modern ofis projeleri alanlarında faaliyet gösteren firmalardan biridir.

Merkezi İzmir’de bulunan Ek-Al inşaat, teknolojiye yatırım yaparak, inşaat sektörü için geliştirilen en son teknolojileri projelerine yansıtmaktadır. Teknoloji ve tasarımın uyum içinde harmanlandığı projeleri, inşaat sektöründe standartları yükseltmiş ve yaptığı her projede bir adım daha ileri gitme prensibini benimsemiştir.

Kaliteli üretimiyle inşaat sektörünün önemli bir aktörü haline gelen Ek-Al inşaat, gelecekte de değerlerinden ödün vermeyerek Türk inşaat sektörüne de katkılar sunmaya devam edecektir.

 

Misyonumuz

Vizyonumuz

İnşaat müteahhitliği ve ona bağlı olan yan sektörlerde; Çevreye saygılı, Sağlık ve Emniyeti hep ön planda tutan, Kalite ve sağlamlığı temin eden ve müşteri memnuniyetini arttırarak mükemmelliği yakalamayı amaçlayan ve güvenirliği koruyarak dinamik, gelişme içinde olan bir kuruluş olmaktır.

Çağımızın evrensel koşullarına uyumlu bir şekilde ileriye doğru yol alırken, Toplumların kalkınmasına ve Refahına katkıda bulunan, sektörlerle ilişki içinde olan tüm kişi ve kuruluşların güvendiği, saygı duyduğu ve çalışmak istediği bir firma olmaktır.

Talep Formu

Kalia Koru Evleri ile ilgili bilgi almak için formu doldurun sizi arayalım!